» Domov dôchodcov a Domov sociálnych služieb Zvolen, Záhonok
» stredisko DSS Štefánikova, Zvolen
» stredisko DSS Symbia
» stredisko DDaDSS Zvolenská Slatina

Návšteva divadla J. G. Tajovského vo Zvolene

Archív aktualít » Aktuality z roku 2017 » Návšteva divadla J. G. Tajovského vo Zvolene

  • Lekárske tajomstvo
    Lekárske tajomstvo
  • Lekárske tajomstvo
    Lekárske tajomstvo
  • Lekárske tajomstvo
    Lekárske tajomstvo

Divadlo J. G. Tajovského vo Zvolene je divadlom s bohatou históriou, všestrannou ponukou a mnohými prínosmi. Má umelecký, spoločenský, zábavný i vzdelávací význam. Divákovi ponúka svetovú i slovenskú tvorbu prezentovanú kvalitnými hereckými výkonmi i divadelným umením ako takým.

Divadlo JGT je vedené ako repertoárové divadlo orientované na širokú vrstvu publika, ktoré si v bohatej programovej skladbe nájde diela klasických dramatických autorov, divadelné hry, komédie,... a dlhoročnou súčasťou repertoáru sú rozprávky určené najmenším divákom. Diváci každej vekovej kategórie si prídu na svoje a majú možnosť bohatého kultúrneho vyžitia.     

Piatok 13-teho mnohí považujú podľa rozšírenej povery za nešťastný deň a v priebehu histórie sa s ním spája mnoho nepríjemných udalostí ale my sme tento deň mali veľmi príjemný, spojený s krásnym kultúrnym zážitkom.  

Práve v tento magický deň, piatok 13. októbra 2017 sme pre našich zdravotne postihnutých klientov pripravili kultúrny večer a navštívili sme s nimi nenáročné, príjemné a ľahko stráviteľné divadelné predstavenie s inteligentným situačným humor pod názvom „Lekárske tajomstvo.“  Bola to svižná komédia z typického nemocničného prostredia, ktorá nám len potvrdila, že smiech je najlepší lekár. Celý večer sa niesol v duchu radostnej a príjemnej atmosféry, plný humoru a dobrej zábavy. Všetci sme sa príjemne bavili a po prestávke sme sa tešili na pokračovanie. Po predstavení sme sa s dobrou náladou vrátili späť do zariadenia.

Ďakujeme všetkým účinkujúcim hercom za fantastický herecký výkon a skvelé divadlo!

Autor článku, pridal dňa: 16. októbra 2017 – Mgr. Jana Hiczérová