» Zariadenie sociálnych služieb Záhonok, Zvolen
» úsek DSS Štefánikova, Zvolen
» úsek DSS Symbia
» úsek DDaDSS Zvolenská Slatina

Kúzelník Jaríni opäť v našom zariadení

ARCHÍV AKTUALÍT  » Aktuality z roku 2016 » Kúzelník Jaríni opäť v našom zariadení

 • Kúzelník Jaríni 1
  Kúzelník Jaríni 1
 • Kúzelník Jaríni 2
  Kúzelník Jaríni 2
 • Kúzelník Jaríni 3
  Kúzelník Jaríni 3
 • Kúzelník Jaríni 4
  Kúzelník Jaríni 4
 • Kúzelník Jaríni 5
  Kúzelník Jaríni 5

Dokonalá kombinácia výborných kúziel a perfektnej zábavy to je „Kúzelník Jaríni“ z Košíc, ktorý opäť zavítal do nášho zariadenia dňa 22.júna 2016 a vykúzlil našim zdravotne postihnutým klientom čarovné popoludnie.

Aby kúzelník ohúril svojich divákov a zabavil ich svojimi nie jednoduchými trikmi, na to musí byť kúzelník ozajstným profesionálom, ako je 77-ročný Jaroslav Habala alias Jaríni, ktorý sa kúzelníckym trikom venuje vyše 40 rokov. Nešpecifikuje sa na žiadnu oblasť ale venuje sa kúzlam s rôznymi rekvizitami, ako napr. premieňanie kariet, odstraňovanie uzlov na šatke, spájanie špagátov a kruhov, ... ale jeho najobľúbenejším trikom je trik s kovovým valčekom, ktorý podľa „Jaríniho“ nerobí nikto iný na svete. Jadro triku spočíva v tom, že kovový valček vloží do krájača na uhorky, z ktorého následne nastrúha päťkorunáčky. Podstatou jeho predstavení nie sú len kúzla ale hlavne zábava, humor a interaktívne začlenenie divákov a tak to bolo aj v našom zariadení.

Tešíme sa na ďalšie čarovné popoludnie s kúzelníkom „Jarínim“, ktorý nám svojim vtipným prevedením kúziel a trikov opäť vyčarí úsmev na tvári.

 

Autor článku, pridal dňa: 24.06.2016 – Mgr. Jana Hiczérová