AKTUALITY

Na tejto stránke nájdete aktuálne udalosti nášho strediska DSS - Zvolen za rok 2021.

• výhercovia turnaja

Turnaj v stolnom futbale

Majstrovstvá Európy vo futbale sú v plnom prúde a naši klienti už naplno fandia naším chlapcom. V stredu 16. júna si zasúťažili aj naši klienti aj keď ,,iba“ v stolnom futbale. Nechýbala športová atmosféra, napínavé zápasy a povzbudzovanie od kamarátov. Súťažiaci si z turnaja odniesli pekné ceny, ktoré do súťaže venoval pán Ing. Vladimír Maňka.

• súťaž

Súťaž v kartovej hre „SEDMA“

V piatok 11. júna sme pre našich klientov usporiadali súťaž v kartovej hre „SEDMA“.  Najlepšie sa darilo pani Marcele Ondrigovej, ktorá si v tejto súťaži vybojovala prvé miesto. Pán Matúš Priadka obsadil druhé miesto, tretie miesto obsadil pán Miroslav Ninaj a štvrté miesto obsadila slečna Jaroslava Kováčová. Okrem pekných cien si naši klienti odniesli radosť z hry a dobrú náladu.

Tréning pamäti na čerstvom vzduchu

Príjemné ranné počasie nás lákalo do našej záhrady, kde sme si vychutnávali nielen hrejivé lúče slnka, príjemný vánok vetra ale aj spoločné chvíle na čerstvom vzduchu. Tento spoločne strávený čas sme aktívne využili na trénovanie našej pamäti a slovnými cvičeniami sme obohacovali našu slovnú zásobu.

Plán návštev (platný od 31.05.2021)

Zmeny v pláne návštev nájdete 👉  Plán návštev

Turnaj v spoločenskej hre ,,Človeče nehnevaj sa“

V piatok 28. mája sme pre našich klientov usporiadali turnaj v spoločenskej hre ,,Človeče nehnevaj sa“. Z jedenástich súťažiacich do finále postúpili štyria finalisti, ktorí zabojovali o medailové priečky. Víťazom sa stal pán Miroslav Ninaj, druhú pozíciu si vybojovala Bc. Miroslava Galková, tretie miesto získala  pani Dana Líšková a na štvrtom mieste skončila sl. Iveta Žajdlíková.

Voľnočasové aktivity našich klientov

Naši klienti vo svojom voľnom čase, či už individuálne alebo skupinovo vytvorili nádherné práce. Pohľad na ich výsledné dielo im priniesol okrem podpory svojich schopností a zručností, aj veľkú radosť a vlastné vnútorné uspokojenie.

• oslava narodenín

Oslava narodenín

Dňa 06.05.2021 náš klient, pán Ján Hanes, oslávil svoje narodeniny v kruhu priateľov z DSS Zvolen. Nechýbali gratulanti, malé občerstvenie a dobrá nálada. Pánovi Jánovi Hanesovi, želáme všetci pevné zdravie, veľa lásky a šťastia.

• Posedenie na záhrade

Májové posedenie na záhrade

Slniečko a príjemné počasie motivovalo a nútilo našich klientov vyjsť si do záhrady, kde si posedeli na lavičkách, poprechádzali sa a vychutnávali si spoločné chvíle na čerstvom vzduchu.

• turnaj v stolnom tenise

Turnaj v stolnom tenise

Naši klienti si dňa 22.04.2021 zmerali svoje sily v stolnom tenise. Súťažiacich počas napínavého turnaja povzbudzovali ich kamaráti, ktorí takto napomohli vytvoriť pravú športovú atmosféru.

• Milionár

Vedomostná súťaž "Milionár"

Pondelok 12. apríla v našom zariadení prebehla vedomostná súťaž ,,Milionár“.  Svoje vedomosti si prišlo otestovať dvadsať súťažiacich. Najlepší všeobecný prehľad preukázal pán Jozef Očenáš a so ziskom dvadsaťjeden  bodov sa stal  víťazom súťaže.   Na druhom mieste s dvadsiatimi bodmi skončili dvaja súťažiaci  a to páni Ivan Šiagi a Ján Hrnčiar. Bronzovú priečku so ziskom osemnástich bodov si vybojoval pán Matúš Priadka.

• Žolíkový turnaj, fotka 1

Žolíkový turnaj

Dňa 09.03.2021 sme pre našich klientov usporiadali ,, ŽOLÍKOVÝ TURNAJ“. Súťažiaci sa rozdelili do viacerých skupín z ktorých víťazi postúpili do finále. Každý zo súťažiacich si okrem dobrého pocitu z hry odniesol aj peknú cenu.