» Zariadenie sociálnych služieb Záhonok, Zvolen
» úsek DSS Štefánikova, Zvolen
» úsek DSS Symbia
» úsek DDaDSS Zvolenská Slatina

Aktivity vo februári 2024

AKTUALITY » Aktivity vo februári 2024

 • Ples ZSS Symbia
  Ples ZSS Symbia
 • Zábava so psíkom
  Zábava so psíkom
 • Stolný tenis - v akcii
  Stolný tenis - v akcii
 • Malé odmeny víťazom
  Malé odmeny víťazom
 • Obidvaja vyzeráme dobre
  Obidvaja vyzeráme dobre
 • Súčasnosť a minulosť
  Súčasnosť a minulosť

     2. februára 2024 sa konal prvý stolnotenisový turnaj v tomto roku.  Výhercom sa stal pán Krajinčák, ale vďaka za príjemnú atmosféru patrí všetkým zúčastneným hráčom aj povzbudzujúcim divákom.

     8. februára 2024 sme navštívili v Starej radnici na námestí vo Zvolene výstavu krojov zo zbierky p. Anny Halajovej "Z mamičkinej truhlice", ktorá vznikla v spolupráci s Podpolianskym osvetovým strediskom. Mohli sme obdivovať nádherné kroje, ktoré sa nosili v oblasti Detvy a Hriňovej vo všedných aj sviatočných dňoch.

     Dňa 16. februára 2024 sme zorganizovali pre našich obyvateľov turnaj v spoločenskej hre "Hoopla rings" - hádzaní lanových krúžkov na cieľ. Pri tejto zábavnej aktivite si trénovali sústredenosť, precvičovali motoriku, vzájomne sa povzbudzovali a najmä znovu mohli zažívať pocit víťazstva nad  svojim zdravotným obmedzením pri každom úspešnom hode.

     23. februára sa 13 našich klientov zúčastnilo na 11. ročníku plesu, ktorý organizovalo ZSS Symbia s podporou občianskeho združenia "Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím vo Zvolene". Atmosféra na plese bola výborná - program, občerstvenie, zábava, tombola, zábavné fotenie... Ďakujeme.

Autor článku: Mgr. Eva Žaťková

Pridala, dňa: Mgr. Eva Žaťková, 28. februára 2024