» Zariadenie sociálnych služieb Záhonok, Zvolen
» úsek DSS Štefánikova, Zvolen
» úsek DSS Symbia
» úsek DDaDSS Zvolenská Slatina

Aktivity v júni 2024

AKTUALITY » Aktivity v júni 2024

 • Opekačka I
  Opekačka I
 • Opekačka II
  Opekačka II
 • Spoločná prechádzka
  Spoločná prechádzka
 • Tvoríme
  Tvoríme
 • Dokončené dielo
  Dokončené dielo

     V rámci Zámockých hier zvolenských si dňa 13. júna 2024 naši klienti pozreli divadelné predstavenie Nového divadla z Nitry s názvom "O rastlinách, zvieratách a ľuďoch." Predstavenie sa všetkým zúčastneným veľmi páčilo. 

     V upršanej prvej polovici mesiaca sa obyvatelia nášho ZSS mohli zúčastniť na rôznych spoločenských hrách - veľmi populárna je hra "Hoopla rings", kde je potrebné hodiť krúžok na cieľ s čo najvyšším počtom bodov, v interiéri sa tiež hrala loptičková obmena šípok. Najvyššiu účasť mal turnaj v hre "Človeče nehnevaj sa", kde prvé dve miesta ovládli zástupkyne nežného pohlavia. Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným za trpezlivosť a za  pevné nervy aj v prípade, keď sa veľmi nedarí, lebo pri hrách ide hlavne o zábavu.

     18. júna 2024 predpoludním sme zlepšenie počasia využili na zorganizovanie záhradnej opekačky. Pri ohni sa naši klienti dosýtosti nielen najedli, ale si aj zaspievali a zatancovali, keďže ako hosť na opekačke bol muzikant - pán Pavol Gubáň.

     V ZSS ani v júni nechýbali pravidelné spoločné aktivity - kurz angličtiny, tréning pamäti, ergoterapia v Symbii, prechádzky, tvorivé letné dielne, kde sme spoločne tvorili výzdobu interiéru a pomôcky na športový deň...

Autori článkov: Mgr. Ivan Škriniar, Mgr. Eva Žaťková

Pridala, dňa: Mgr. Eva Žaťková, 28.júna 2024