» Domov dôchodcov a Domov sociálnych služieb Zvolen, Záhonok
» stredisko DSS Štefánikova, Zvolen
» stredisko DSS Symbia
» stredisko DDaDSS Zvolenská Slatina

3. ročník vedomostnej súťaže "Milionár"

ARCHÍV AKTUALÍT  » Aktuality z roku 2018 » 3. ročník vedomostnej súťaže "Milionár"

  • Milionár
    Milionár
  • Milionár
    Milionár
  • Milionár
    Milionár

Klienti Domova sociálnych služieb vo Zvolene si dňa 17. apríla 2018 zmerali svoje „sily“ vo vedomostnej súťaži „Milionár“. Do súťaže sa prihlásilo sedem súťažiacich, ktorí odpovedali na otázky z rôznych oblastí života. Hovorí sa, že otázky sa nedelia na ľahké a ťažké, ale sú len otázky na ktoré vieme odpoveď a tie, na ktoré odpoveď nevieme.

Klienti Domova sociálnych služieb vo Zvolene odpovedali spolu na viac ako dvesto otázok. Výhry boli naozaj veľmi lákavé. Víťazi si odniesli balíčky s vitamínovými doplnkami, ktoré nám darovala lekáreň „U Spasiteľa“ vo Zvolene a tiež darčekové predmety od spoločnosti Fresenius Kabi, ktorá sa zaoberá distribúciou výživových doplnkov. Balíčky obsahovali tiež darčekové predmety od spoločnosti a-z lokomat zo Zvolena.

Vedomostným „milionárom“ sa stal klient nášho zariadenia p. Ján Hrnčiar, druhé miesto obsadil p. Peter Horváth a na treťom mieste sa umiestnila p. Alena Vachovcová. Víťazom blahoželáme. Súťaž mala pozitívny ohlas a už v tejto chvíli premýšľame nad jej ďalším pokračovaním.

 

Autor:  PhDr. Tímea Laššáková PhD.

Vložila dňa: 02. júla 2018 – Mgr. Jana Hiczérová